The Flame
Id: 487001
kolorovaná fotografie, rozměr 41 x 30,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 722x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
28 000 Kč
2024,05-1,14,21,15,00
minimální příhoz 1 000 Kč