The King
Id: 490202
kolorovaná fotografie/papír, rozměr cca 40 x 30 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 1125x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
5 500 Kč
2024,05-1,14,21,21,00
minimální příhoz 500 Kč