Čas na serveru 09:52:54

The last Tango in Paris (Praha)

Id: 155909

  •  / The last Tango in Paris (Praha) / Jan Saudek

fotografie, rozměr 40 x 30,8 cm, signováno vlevo dole Jan Saudek, v okolí fotografie popsáno a datováno, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 5217x

Vyvolávací cena:

23 200