Čas na serveru 00:53:53

The Puppet

Id: 442418

The Puppet

  •  / The Puppet / Jan Saudek
  •  / The Puppet / Jan Saudek
  •  / The Puppet / Jan Saudek

kolorovaná fotografie, rozměr cca 35 x 31 cm, značeno vpravo dole, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části a na levém okraji, volně loženo, nerámováno, z limitované edice 5 ks, číslováno 1/5

zobrazeno: 907x

Vyvolávací cena:

18 500