Čas na serveru 10:11:39

The Status

Id: 401501

The Status

  •  / The Status / Jan Saudek
  •  / The Status / Jan Saudek
  •  / The Status / Jan Saudek

fotografie/papír, rozměr listu cca 24 x 18 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát vlastníka originálu

zobrazeno: 1919x

Vyvolávací cena:

30 000