Čas na serveru 13:35:41

The Thumb

Id: 393905

The Thumb

  •  / The Thumb / Jan Saudek
  •  / The Thumb / Jan Saudek
  •  / The Thumb / Jan Saudek

fotografie, rozměr listu cca 40 x 30 cm, značeno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2230x

Vyvolávací cena:

48 000