Čas na serveru 03:43:25

Torzo č.1

Id: 413101

Torzo č.1

  •  / Torzo č.1 / Jan Saudek
  •  / Torzo č.1 / Jan Saudek
  •  / Torzo č.1 / Jan Saudek

olej/karton, rozměr 45 x 35 cm, značeno vlevo dole, rámováno, přiložen certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 11912x

Vyvolávací cena:

205 000

Příhozy: 81