Čas na serveru 04:36:20

Jan Schwarz
Na pastvě

Id: 206411

Na pastvě

  •  / Na pastvě / Jan Schwarz
  •  / Na pastvě / Jan Schwarz
  •  / Na pastvě / Jan Schwarz

olej/plátno, rozměr 98 x 110 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, volné v rámu, na zadní straně studie

zobrazeno: 1828x

Vyvolávací cena:

10 200