Čas na serveru 18:08:40

Jan Skramlík
Dalibor

Id: 75101

Dalibor

  •  / Dalibor / Jan Skramlík
  •  / Dalibor / Jan Skramlík
  •  / Dalibor / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 106,5 x 89 cm, signováno vlevo dole, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2429x

Vyvolávací cena:

17 000