Čas na serveru 22:32:58

Jan Skramlík
Dívka s tamburínou

Id: 308802

Dívka s tamburínou

  •  / Dívka s tamburínou / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 575x

Vyvolávací cena:
3 200

16 500