Čas na serveru 10:23:46

Jan Skramlík
Dívka s tamburínou

Id: 308802

Dívka s tamburínou

  •  / Dívka s tamburínou / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 44 x 31 cm, značeno vpravo nahoře, oděrky na rámu

zobrazeno: 919x

Vyvolávací cena:
3 200

16 500