Čas na serveru 19:48:16

Jan Skramlík
Kuřáci

Id: 122909

Kuřáci

  •  / Kuřáci / Jan Skramlík
  •  / Kuřáci / Jan Skramlík
  •  / Kuřáci / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, obraz ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 12880x

Vyvolávací cena:

21 000