Čas na serveru 00:44:29

Jan Skramlík
Na pláži

Id: 344101

Na pláži

  •  / Na pláži / Jan Skramlík
  •  / Na pláži / Jan Skramlík
  •  / Na pláži / Jan Skramlík
  •  / Na pláži / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 102 x 90 cm, značeno vpravo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, nerámováno

zobrazeno: 2723x

Vyvolávací cena:

64 000

Příhozy: 74