Čas na serveru 03:28:33

Jan Skramlík
Návrat z Golgoty

Id: 39108

Návrat z Golgoty

  •  / Návrat z Golgoty / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 68,5 x 88 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1609x

Vyvolávací cena:
12 000

14 000