Čas na serveru 14:29:26

Jan Skramlík
Partie šachu

Id: 290204

Partie šachu

  •  / Partie šachu / Jan Skramlík

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 18 x 15 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1002x

Vyvolávací cena:
500

1 200