Čas na serveru 08:55:14

Jan Skramlík
Pierot a kolombína

Id: 2248

Pierot a kolombína

  •  / Pierot a kolombína / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 100 x 116 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3297x

Vyvolávací cena:
35 000

49 000