Čas na serveru 02:46:24

Jan Skramlík
Po lovu

Id: 16204

Po lovu

  •  / Po lovu / Jan Skramlík
  •  / Po lovu / Jan Skramlík
  •  / Po lovu / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 37,5 x 29,5 cm, signováno vpravo dole, rentoilováno, obraz i rám v dobrém původním stavu

zobrazeno: 2745x

Vyvolávací cena:

45 000