Čas na serveru 02:45:02

Jan Skramlík
Přadlena

Id: 251102

Přadlena

  •  / Přadlena / Jan Skramlík
  •  / Přadlena / Jan Skramlík
  •  / Přadlena / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 101 x 71 cm, značeno vlevo dole, v minulosti restaurováno, dekorativně adjustováno, oděrky na rámu, majitelem posouzeno a pravost ověřena u PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové a PhDr. Šárky Leubnerové

zobrazeno: 3999x

Vyvolávací cena:

41 000