Jan Skramlík
Šlechtická společnost
Id: 501603
olej/plátno fixované na kartonu, rozměr ve výřezu 20,5 x 30 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, rámováno, oděrky na rámu
zobrazeno: 243x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
12 500 Kč
2024,05-1,14,20,04,00
minimální příhoz 500 Kč