Čas na serveru 01:54:45

Jan Skramlík
Struny podzimu

Id: 2287

Struny podzimu

  •  / Struny podzimu / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 80 x 100 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1681x

Vyvolávací cena:
30 000

50 000