Čas na serveru 03:40:47

Jan Skramlík
U spinetu

Id: 34901

U spinetu

  •  / U spinetu / Jan Skramlík
  •  / U spinetu / Jan Skramlík
  •  / U spinetu / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 75 x 90 cm, signováno vpravo dole, v minulosti restaurováno, okraje plátna rentoilovány, přetřený rám, dobrý stav

zobrazeno: 2775x

Vyvolávací cena:
15 000

36 000