Čas na serveru 04:42:08

Jan Skramlík
Veselá společnost

Id: 35101

Veselá společnost

  •  / Veselá společnost / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 80 x 90 cm, signováno vpravo dole, obraz ve velmi dobrém stavu, na rámu drobné oděrky

zobrazeno: 4044x

Vyvolávací cena:
18 000

28 000