Čas na serveru 15:06:55

Jan Skramlík
Veselé sklepení

Id: 225113

Veselé sklepení

  •  / Veselé sklepení / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 89 x 102 cm, značeno vlevo dole, novodobě adjustováno, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 3396x

Vyvolávací cena:

36 000

Účastníci: 23