Čas na serveru 01:14:59

Jan Skramlík
Veselý sklepmistr

Id: 213303

Veselý sklepmistr

  •  / Veselý sklepmistr / Jan Skramlík

olej/dřevo, rozměr 45,5 x 35 cm, značeno pravo dole, drobné oděrky na povrchu malby, vlásková prasklina, obraz volný v poškozeném rámu, lehce prohnutá dřevěná deska

zobrazeno: 871x

Vyvolávací cena:
7 500

44 000