Čas na serveru 03:52:49

Jan Skramlík
Zátiší s třešněmi

Id: 2330

Zátiší s třešněmi

  •  / Zátiší s třešněmi / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 45 x 110 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1688x

Vyvolávací cena:
8 000

31 400