Čas na serveru 10:11:31

Jan Skramlík
Zátiší s třešněmi

Id: 2330

Zátiší s třešněmi

  •  / Zátiší s třešněmi / Jan Skramlík

olej/plátno, rozměr 45 x 110 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2047x

Vyvolávací cena:
8 000

31 400