Čas na serveru 07:07:06

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 122912

Návrh divadelní scény

  •  / Návrh divadelní scény / Jan Sládek

kombinovaná technika/lepenka, rozměr 42 x 59 cm, signováno vpravo dole, datováno, zaskleno, autorsky rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1504x

Vyvolávací cena:

21.3.2018, 22:22:00

21.3.2018 22:18 1 500 Kč