Čas na serveru 00:23:07

Jan Sládek
Návrh divadelní scény

Id: 137205

Návrh divadelní scény

  •  / Návrh divadelní scény / Jan Sládek

kombinovaná technika/malba/koláž, rozměr 32 x 47 cm, signováno a popsáno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:
800

6 000