Čas na serveru 00:24:13

Jan Slavíček
Baška

Id: 184322

Baška

  •  / Baška / Jan Slavíček
  •  / Baška / Jan Slavíček
  •  / Baška / Jan Slavíček

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 26 x 35 cm, signováno, datováno a popsáno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 576x

Vyvolávací cena: