Čas na serveru 23:56:15

Jan Slavíček
Baška

Id: 47418

Baška

  •  / Baška / Jan Slavíček
  •  / Baška / Jan Slavíček
  •  / Baška / Jan Slavíček

lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 22 x 29 cm, signováno vpravo dole, popis, datováno 1939, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1144x

Vyvolávací cena:

8 100