Čas na serveru 23:00:38

Jan Slavíček
Benátky

Id: 23610

Benátky

  •  / Benátky / Jan Slavíček
  •  / Benátky / Jan Slavíček
  •  / Benátky / Jan Slavíček
  •  / Benátky / Jan Slavíček

lavírovaná tuž/papír, rozměr ve výřezu 24 x 31 cm, signováno vpravo dole, datováno 1939, popis Venezia, na zadní straně věnování, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 1451x

Vyvolávací cena:

19 000