Čas na serveru 07:44:13

Jan Slavíček
Bouřka v krajině

Id: 20210

Bouřka v krajině

  •  / Bouřka v krajině / Jan Slavíček

lavírovaná kresba/papír, rozměr ve výřezu 27 x 41,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2590x

Vyvolávací cena:

6 000