Čas na serveru 18:22:10

Jan Slavíček
Calabrie

Id: 13901

Calabrie

  •  / Calabrie / Jan Slavíček
  •  / Calabrie / Jan Slavíček
  •  / Calabrie / Jan Slavíček

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 33 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, popsáno, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4645x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 87