Čas na serveru 23:46:47

Jan Slavíček
Calabrie

Id: 13901

Calabrie

  •  / Calabrie / Jan Slavíček
  •  / Calabrie / Jan Slavíček
  •  / Calabrie / Jan Slavíček

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 33 x 48,5 cm, signováno vlevo dole, popsáno, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 2936x

Vyvolávací cena:

50 000

Příhozy: 87