Čas na serveru 17:46:49

Jan Slavíček
Červený humr

Id: 266801

Červený humr

  •  / Červený humr / Jan Slavíček

olej/překližka, rozměr 45 x 55 cm, značeno vpravo dole, autorsky popsáno na zadní straně s datací viz foto, lehce poškozený rám

zobrazeno: 3364x

Vyvolávací cena:
6 000

31 000