Čas na serveru 15:01:32

Jan Slavíček
Chrám

Id: 367901

Chrám

  •  / Chrám / Jan Slavíček
  •  / Chrám / Jan Slavíček
  •  / Chrám / Jan Slavíček

lavírovaná tuš/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 33 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 836x

Vyvolávací cena:

13 000