Čas na serveru 14:06:17

Jan Slavíček
Karnak

Id: 83605

Karnak

  •  / Karnak / Jan Slavíček
  •  / Karnak / Jan Slavíček
  •  / Karnak / Jan Slavíček
  •  / Karnak / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33 x 21,5 cm, singováno, datováno a popsáno vlevo dole, věnování vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 912x

Vyvolávací cena:

12.7.2017, 19:48:00

8.7.2017 23:41 2 500 Kč