Čas na serveru 23:47:14

Jan Slavíček
Krajina s vesnicí

Id: 73003

Krajina s vesnicí

  •  / Krajina s vesnicí / Jan Slavíček

kombinovaná technika/akvarel/hrudka/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 924x

Vyvolávací cena:

3 600