Čas na serveru 08:10:24

Jan Slavíček
Kytice

Id: 242101

Kytice

  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček

pastel/papír, rozměr viditelný 56 x 43,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, na zadní straně písemné potvrzení pravosti PhDr. M. Zachařem

zobrazeno: 6369x

Vyvolávací cena:

7 500