Čas na serveru 23:42:17

Jan Slavíček
Kytice

Id: 295401

Kytice

  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček
  •  / Kytice / Jan Slavíček

kombinovaná technika/akvarel/kresba/papír, rozměr ve výřezu 49 x 36,5 cm, značeno a datováno s věnováním ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 6424x

Vyvolávací cena:

9 000