Čas na serveru 11:54:18

Jan Slavíček
Maková pole

Id: 133701

Maková pole

  •  / Maková pole / Jan Slavíček

olej/plátno/karton, rozměr 19 x 22 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 9271x

Vyvolávací cena:

24 000