Čas na serveru 23:01:57

Jan Slavíček
Plachetnice

Id: 145405

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1222x

Vyvolávací cena:

3 300