Čas na serveru 00:55:37

Jan Slavíček
Plachetnice

Id: 145405

Plachetnice

  •  / Plachetnice / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 24 x 19 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2171x

Vyvolávací cena:

3 300