Čas na serveru 05:42:13

Jan Slavíček
Pohled do krajiny

Id: 80105

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 30 x 43,5 cm, signováno monogramem vlevo dole, datováno, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1710x

Vyvolávací cena:

16.5.2017, 21:52:00

16.5.2017 21:47 3 000 Kč