Čas na serveru 22:51:34

Jan Slavíček
Pohled na Prahu

Id: 170801

Pohled na Prahu

  •  / Pohled na Prahu / Jan Slavíček

akvarel/papír, rozměr ve výřezu 33,5 x 50,5 cm, signováno, datováno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 980x

Vyvolávací cena:

10 500