Čas na serveru 16:47:29

Jan Slavíček
Pohled na Pražský hrad

Id: 307004

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Jan Slavíček

olej/plátno/dřevěná deska, rozměr 44,5 x 36 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 4968x

Vyvolávací cena:

64 000

Účastníci: 20

Příhozy: 77