Čas na serveru 23:01:06

Jan Slavíček
Pohled z Petřína

Id: 62803

Pohled z Petřína

  •  / Pohled z Petřína / Jan Slavíček

litografie/papír, rozměr 28 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1965, vpravo dole signováno tužkou, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 8359x

Vyvolávací cena:
800

3 350