Čas na serveru 04:24:00

Jan Slavíček
Pstruh

Id: 157803

Pstruh

  •  / Pstruh / Jan Slavíček
  •  / Pstruh / Jan Slavíček
  •  / Pstruh / Jan Slavíček

olej/deska, rozměr 26 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, k obrazu přiloženy dva dopisy vlastnoručně psané autorem týkající se prvního nákupu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1159x

Vyvolávací cena:

73 000

Příhozy: 73