Čas na serveru 23:05:52

Jan Slavíček
Taomíra

Id: 188518

Taomíra

  •  / Taomíra / Jan Slavíček
  •  / Taomíra / Jan Slavíček
  •  / Taomíra / Jan Slavíček

olej/lepenka, rozměr 39 x 49 cm, signováno monogramem vpravo dole, datováno, zaskleno, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 1624x

Vyvolávací cena:

9 000