Čas na serveru 23:00:16

Jan Slavíček
U Německé Rybné

Id: 1055

U Německé Rybné

  •  / U Německé Rybné / Jan Slavíček

olej/dřevěná deska, rozměr 27 x 34,5 cm, signováno vlevo dole Jan Slavíček, popis, krakeláž na malbě, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2995x

Vyvolávací cena:
27 000

39 000