Čas na serveru 23:19:56

Jan Slavíček
Z Dalmácie

Id: 177901

Z Dalmácie

  •  / Z Dalmácie / Jan Slavíček
  •  / Z Dalmácie / Jan Slavíček
  •  / Z Dalmácie / Jan Slavíček
  •  / Z Dalmácie / Jan Slavíček

akvarel/papír. rozměr ve výřezu 26,5 x 37,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno a datováno, vlevo dole věnování s datací, původní pasparta, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 15742x

Vyvolávací cena: