Čas na serveru 08:30:53

Jan Slavíček
Z Paříže

Id: 328202

Z Paříže

  •  / Z Paříže / Jan Slavíček
  •  / Z Paříže / Jan Slavíček
  •  / Z Paříže / Jan Slavíček

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr 51 x 66 cm, značeno, datováno a popsáno vlevo dole, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1915x

Vyvolávací cena:

65 000

Příhozy: 76