Čas na serveru 19:27:32

Jan Slavíček
Z Rybné

Id: 316804

Z Rybné

  •  / Z Rybné / Jan Slavíček
  •  / Z Rybné / Jan Slavíček
  •  / Z Rybné / Jan Slavíček

barevný akvarel/papír, rozměr ve výřezu 40,5 x 56 cm, značeno, popsáno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3617x

Vyvolávací cena:

18 000