Čas na serveru 07:08:22

Jan Slavíček
Zátiší

Id: 295901

Zátiší

  •  / Zátiší / Jan Slavíček
  •  / Zátiší / Jan Slavíček
  •  / Zátiší / Jan Slavíček

olej/karton, rozměr 60 x 40 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2206x

Vyvolávací cena:

26 100